Front Barbell Shrug Nasıl yapılır

09 Aralık 2017
yazar :  

Çalışan Kaslar:

Levator Scapulae, Trapezius, Insfraspinatus

Uygulama:

Her iki ele, avuç içleri vücuda bakacak şekilde vücudun ön kısmında ve omuz genişliğinden biraz daha açık bir genişlikle tutulan Barbell, kollar tamamen gergin durumda, omuzlar, hafifçe ve kontrollü olarak, önden arkaya veya arkadan öne doğru dairesel olarak hareket ettirilerek uygulanır. Dikkat edilecek husus; hareketi tümüyle yavaş ve kontrollü olarak uygulamaktır. Bu hareket normal tutuşla önde veya kalça arkasında tutulan dumbell'lar ile de de yine dairesel hareketle uygulanabilir.

 

0 yorum 1160 Görüntülenme
BigSpor

Benzer Öğeler (etikete göre)

Yorum Yap

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı!

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır.

Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine Başlamayınız