Türk Halk Müziği sanatçısı Türkü Nasıl 15 Kilo Verdi

Halk müziği sanatçısı Türkü, hem yeni albümü ‘Özlemim’le hem de yeni imajıyla iddialı olduğunu söyledi. Bu kez sevenlerinin karşısına bambaşka bir Türkü olarak çıkacağını belirten sanatçı, “Dinleyicime duyduğum saygı beni inceltti. Tepeden tırnağa değiştim” şeklinde konuştu.

Ünlü türkücü alkali Diyeti ile nasıl zayıfladığını anlattı

ALKALİ DİYETİ YAPTIM  

Albüm öncesi sıkı bir diyet, detoks ve spor  programı uyguladığını belirten ünlü türkücü, 15 kilo verdiğini açıkladı.  

Victoria Beckham'ın başlattığı ve Hollywood’da birçok yıldızın ardından Türkiye’de de popüler olan alkali diyeti yaptığını söyleyen Türkü, “Kırmızı eti neredeyse hayatımdan çıkardım. Bol sebze ağırlıklı beslenme tarzına geçtim. Kuzular gibi neredeyse sadece yeşillik yedim desem abartmış olmam” dedi.

Bazı günler sadece kivi, semizotu ve salatalık suyu içerek detoks yaptığını da belirten sanatçı, “Limon ve tarçınında çok fazla faydasını gördüm. Tüm bunların dışında özel bir spor hocasıyla 3 ay boyunca çalıştım” diye konuştu.

 

Yorum Yap

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı!

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır.

Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine Başlamayınız