Beyonce 26 kilo Verdi

Geçtiğimiz yılın Ocak ayında doğum yapan ünlü şarkıcı Beyonce, kısa sürede eski formuna dönmüştü.

 

Shape adlı sağlık ve güzellik dergisine konuşan ünlü şarkıcı, doğum sonrası kilolarını verme süreci hakkında ilk kez açıklama yaptı.

İngiliz basınından The Daily Mail'in sitesinde yer alan habere göre; kızı Blue Ivy'nin doğumunun ardından bugüne kadar 26 kilo verdiğini kaydeden Beyonce, bu süreçte oldukça zorlandığını belirtti.

Genetik olarak zayıf olmadığınına dikkat çeken güzel şarkıcı, kilo verme ve form tutma konusunda birçok insan gibi büyük çaba sarf etmesi gerektiğini söyledi.

Doğumunun ardından kilo vermek için çok acele ettiğini ve kendisini zorladığını ifade eden Beyonce, "Şimdi olsa aynı şeyi yapmazdım. Daha rahat davranırdım" dedi.

Doğumdan 3 ay sonra turnesi olduğu için kilo vermekte aceleci davrandığını ekleyen şarkıcı, kısa sürede forma girmesinde en büyük etkinin yaptığı sıkı diyet olduğunun altını çizdi.

 

Sporun da zayıflamakta etkisi olduğunu kabul eden Beyonce, zayıflamasında yüzde 80 etkinin az, sık ve sağlıklı yemek olduğunu belirtti.

Yorum Yap

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı!

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır.

Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine Başlamayınız