Bilgi Bankası

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Vücut Geliştirme bir disiplin sporudur, ölçüsüzlük değildir. Peki, neden umut vadeden ağırlık kaldırıcılar, aşırıya kaçarak sonuçlarını sabote ediyorlar? Bu 8 yaygın hatadan kaçınarak kendinizi aylar sürecek dertten kurtarın.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Uluslararası Spor Bilimleri Ortaklığı’nın(ISSA) Aile sağlığı ve Sağlık Birimi Yöneticisi olan, dört defa Oxygen Dergisi'nin kapak modeli olmuş Kim Dolan Leto, fit anne olma ile ilgili yedi adımı bizimle paylaşıyor.

Öğeyi Oyla
(0 oy)
  1. Öneri:  Herkes bilir ki sadece göbekten, basenden, bacaktan kilo veremezsiniz,   Bunu yaptığını iddia eden ilaç, diyetisyen, gıda takviyesi gibi şeylere para kaptırtmayın lütfen.  Bu gerek bilim camiasında gerekse spor camiasında genel anlamda uzmanlar tarafından kabul görmüş bir gerçektir.

Vücut tipiniz Ne ?

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Ne kadar yiyeceğinize ve ne kadar antrenman yapacağınıza karar vermeden önce vücut tipinizi bilmeniz gerekir.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı!

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır.

Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine Başlamayınız